Dermacol Nadlak s vysokým leskem UV Top Coat High Brilliant Nail Polish 10 ml

10 ml

• dobře vytvrzuje
    • déle schne

• Velice špatně zasychá.

Tento nadlak jsem si objednala kvůli efektu vysokého lesku. Bohužel ale, nejenže vysoký lesk není - je to úplně běžný Top coat, ale co je horší, velice špatně zasychá. Dermacol běžně upřednostňuji před jinou kosmetikou, ale v tomto případě musím objektivně říct, že mám jinou značku, která je mnohem lepší. Pro mě byl tento Top coat velikým zklamáním.

• , zakoupeno v Dermacol

• Déle schne. Nevytvoří takový lesk, jako konkurenční výrobek a nehty jsou takové matné.

Chtěla jsem zkusit nahradit konkurenční a mnohem dražší výrobek. Ale bohužel není to to pravé, co hledám.

Druh laku
zdobící
Objem
10 ml

Nadlak UV Top Coat vytvoří finální vrstvu a neuvěřitelně lesklé nehty. Navíc září pod UV světlem!

2zákazníci nedoporučují produkt

• dobře vytvrzuje